شرکت رویال ویژن در سال 1386 تاسیس و از همان ابتدا در حوزه خدمات فنی برای محصولات اوراکل مشغول به فعالیت گردیده است، رویال ویژن مسئولیت محدود میباشد و در چندین شهر دفتر مستقل جهت ارائه خدمات دارد. با داشتن بیش از 15 نیروی کاملا حرفه ای در حوزه محصولات  اوراکل، این مجموعه از زبده ترین تیم ها در خصوص مسایل فنی محسوب میگردد.

مزیت اصلی این شرکت داشتن دانش و توان فنی بالا، داشتن شرکتهای مشتری متعدد ، قابلیت انتقال دانش (برگزاری بیش از 30 دوره تخصصی اوراکل برای شرکتهای معتبر )، درک صحیح از حل مسئله با داشتن نگاه معماری نرم افزار، افراد متخصص دانش آموخته از مزاکز بین المللی و معتبر، داشتن سطح .گاهی از فرآیند های صنعتی و ستادی و دارا بودن قدمت و نمونه کار انجام شده کافی میباشد

دلایل انتخاب رویال ویژن

با   بررسی شرکت های گوناگون فعال در حوزه اوراکل می توان برتری شرکت رویال ویژن را در بین سایر رقبا در زمینه های زیر تشریح و مقایسه نمود .

شرکت رویال ویژن در تکنولوژی های زیادی توانمند ارائه مشاوره ، راهکار و همچنین تولید نرم افزار می باشد از جمله این تکنولوژی ها برنامه نویسی تحت وب ، پرتال سازمانی ، معماری بر پایه سرویس ، گزارشات هوش تجاری، مدیریت فرآیند های سازمانی و برنامه نویسی موبایل می باشد که از این حیث شرکت های محدودی در ایران وجود دارند و شرکت های رقیب ایرانی در حوزه اوراکل، هیچکدام توانایی پوشش این حجم از تکنولوژی را ندارند و شرکت رویال ویژن  در تک به تک تکنولوژی های مذکور پروژه ی فعال و یا اتمام شده دارد.

راهکارهای ارائه شده شرکت رویال ویژن کاربردی  می باشد و در سیستم های نوشته شده شرکت رویال ویژن مواردی مانند استاندارد و حضور معماری نرم افزار مشهود است. در  حال حاضر این شرکت  در  زمینه معماری نرم افزار تحت نام GIA سند تایید و تصویب شده در مراجع معتبر بین المللی دارد  که در برخی  از پروژه های بزرگ استفاده شده است.

فعالیت های این شرکت معطوف به چهار حوزه مستقل زیر میباشد.


شرکت رویال ویژن بیش از 35 دوره آموزشی برای شرکت های مختلف در محل خودشان و بیش از 10 دوره عمومی برای علاقمندان به حوزه اوراکل در آموزشگاه برگزار نموده است.

تمام این دوره های آموزشی بر مبنای استاندار های سطح بین المللی و بر پایه اصول اکادمیک و اصول کاربری طراحی و اجرا گردیده است و منابع آموزشی دوره ها بر اساس اورجینال میباشد. تمامی اساتید این مجموعه دارای حداقل 3 سال سابقه کار عملی در پروژه های بزرگ بوده و به مباحث آموزشی کاملا مسلط میباشند.

در زیر دوره هایی که بیشترین تعداد برگذاری را داشته به ترتیب لیست گردیده است.


# نام دوره مبحث دوره
1 Oracle ADF برنامه نویسی با چارچوب اوراکل برای برنامه های تحت وب
2 Oracle SOA Suite ایجاد و ساخت برنامه های مبتنی بر معماری سرویس گرا
3 Oracle BPM Modeling | Oracle BPM Implementation ساخت و تولید برنامه های تحت وب و مبتنی بر مدیریت فرآیند
4 Oracle Weblogic مدیریت سرور قدرتمند وبلاجیک
5 Oracle Service Bus مدیریت درگاه سرویس ها
6 Oracle Webcenter Content مدیریت و استفاده از محتوا
7 Oracle BI Analytics | Publisher | repositories ساخت و مدیریت گزارشات هوش تجاری
8 Oracle Java برنامه نویسی با زبان جاوا
9 Oracle Webcenter Portal مدیریت و استفاده از پرتال شرکت اوراکل

تیم برنامه نویسی رویال ویژن متشکل از 15 برنامه نویس حرفه ای و مسلط به تکنولوژی های روز اوراکل میباشند و در طی چند سال گذشته سیستم های زیر را توسعه داده اند. برخی از این سیستم ها بیش از 3000 کاربر همزمان دارد.

عمده پروژه هایی که توسعه یافته است بر مبنای مدیریت فرآیند اوراکل بوده است، این سیستم ها کاملا بر پایه وب بوده، کاملا در موبایل قابل استفاده است و نه تنها میتواند تمامی صفحات وب را شامل بشود (یعنی هر سیستم تحت وبی را بتوان با آن پیاده سازی نمود) بلکه از موتور گردش کار اوراکل که همان Oracle BPM Suite میباشد استفاده میکند و تمامی فرآیند های سازمانی مشتری/کارفرما را بصورت مکانیزه بین کاربران سازمان گردش میدهد.

نمونه پروژه های توسعه یافته در طی چند سال اخیر شامل موارد زیر میباشد.

 

# نام محصول تکنولوژی استفاده شده سال تولید محصول آدرس تحت وب
1 سامانه مدیریت پرتال فرآیندی Oracle BPM | Oracle SOA | Oracle ADF | Oracle WebCenter Content | Oracle Identity Management | Oracle SSO | Oracle unified directory | Oracle Http Web 1397 سامانه جامع فرآیندی
2 سامانه مدیریت عملیات قطار شهری Oracle BPM | Oracle SOA | Oracle ADF | Oracle Webcenter Content | Oracle Http Web 1395 لینک داخل سازمانی
3 سامانه مدیریت عملیات تاکسیرانی Oracle BPM | Oracle SOA | Oracle ADF | Oracle Webcenter Content | Oracle Http Web 1394 سامانه عملیات تاکسیرانی
4 سامانه تحقیق و توسعه پروژه های شرکت مپنا Oracle ADF | Oracle Http Web 1396 لینک داخل سازمانی
5 سامانه جستجوی کتاب، کتابخانه دانشگاه تهران Oracle ADF 1387 سامانه جستجوی کتابخانه دانشگاه تهران
6 سامانه جامع آموزش مپنا Oracle ADF 1396  استفاده داخلی داخل شرکت مپنا
7 سامانه مدیریت بازار و میادین شهرداری Oracle ADF 1392 لینک تحت وب

تیم مشاوره شرکت رویال ویژن با تکیه بر تجربه عملی و کاربری که در در طول پروژه های مختلف داشته است، توانسته است در اکثریت پروژه های مطرح در حوزه اوراکل به عنوان مشاور شرکت نماید، در حوزه خدمات مشاوره مهمترین موضوعی که صورت میگیرد، ارائه راهکار های صحیح و استاندارد برای استفاده از تکنولوژی های شرکت اوراکل میباشد، در همین راستا معماری نرم افزار، ارائه استاندارد های بین المللی در توسعه سیستم های enterprise با زیر ساخت اوراکل Fusion Middleware  از جمله فعالیت هایی میباشد که در طی چند سال اخیر برای شرکت های متعددی صورت گرفته است. مشاوره بصورت تلفنی، حضور در محل مشتری، اتصال از راه دور،  ایمیل و سایر مکانیزم های ارتباطی صورت گرفته است.

نمونه شرکت هایی که از خدمات مشاوره شرکت رویال ویژن استفاده نموده اند میتوان به شرکت های زیر اشاره نمود.

 

# نام شرکت
1 شرکت مپنا
2 شرکت فولاد هرمزگان
3 مجتمع فولاد ارفع
4 شرکت ایساکو
5 شرکت  رانیر (راهبر نیروی خراسان)
6 شرکت توسن
7 دیوان محاسبات
8 شرکت عصر اندیشه
9 شرکت لاستیک بارز
10 شرکت نیک کالا
11 شهرداری مشهد
12 شهرداری تبریز
13 سازمان طرح جامع مالیاتی
14  صنایع مس باهنر کرمان
15 شرکت ایریسا
16 صنایع پتروشیمی شازند
17 بانک ملی ایران
18 شرکت  داده کاوان پیشرو
19 شرکت سروش همراه رسانه

یکی از چالش های بزرگ در پروژه های معظم ، حصول اطمینان از صحت رعایت قواعد و قوانین استاندارد و پیاده سازی و طراحی بر پایه اصول پایه و best practice میباشد، تیم فنی شرکت رویال ویژن با تکیه بر دانشی که از best practice های بزرگ دنیا که بر مبنای تکنولوژی اوراکل نوشته شده اند کسب کرده است به شرکت های متعدد کمک نموده است تا بتوانند اصول ایجاد سیستم های خود را بر مبنای استاندارد پیش برده و تیم کنترل کیفی شرکت رویال ویژن حاصل کد تولید شده را کنترل کیفی نموده و در صورت رعایت تمام اصول استاندارد و در صورت منطبق بودن بر مبنای استاندارد های تعریف شده (عموما شرکت اوراکل) کد ها پذیرفته شده و در غیر اینصورت با ذکر علت، کد ها به تیم توسعه عودت داده میگردد.

 

adminدرباره ما