شرکت رویال ویژن در سال 1386 تاسیس و از همان ابتدا در حوزه خدمات فنی برای محصولات اوراکل مشغول به فعالیت گردیده است، رویال ویژن مسئولیت محدود میباشد و در چندین شهر دفتر مستقل جهت ارائه خدمات دارد. با داشتن بیش از 15 نیروی کاملا حرفه ای در حوزه محصولات  اوراکل، این مجموعه از زبده ترین تیم ها در خصوص مسایل فنی محسوب میگردد.

مزیت اصلی این شرکت داشتن دانش و توان فنی بالا، داشتن شرکتهای مشتری متعدد ، قابلیت انتقال دانش (برگزاری بیش از 30 دوره تخصصی اوراکل برای شرکتهای معتبر )، درک صحیح از حل مسئله با داشتن نگاه معماری نرم افزار، افراد متخصص دانش آموخته از مزاکز بین المللی و معتبر، داشتن سطح .گاهی از فرآیند های صنعتی و ستادی و دارا بودن قدمت و نمونه کار انجام شده کافی میباشد

 

 

دلایل انتخاب رویال ویژن

با   بررسی شرکت های گوناگون فعال در حوزه اوراکل می توان برتری شرکت رویال ویژن را در بین سایر رقبا در زمینه های زیر تشریح و مقایسه نمود .شرکت رویال ویژن در تکنولوژی های زیادی توانمند ارائه مشاوره ، راهکار و همچنین تولید نرم افزار می باشد از جمله این تکنولوژی ها برنامه نویسی تحت وب ، پرتال سازمانی ، معماری بر پایه سرویس ، گزارشات هوش تجاری، مدیریت فرآیند های سازمانی و برنامه نویسی موبایل می باشد که از این حیث شرکت های محدودی در ایران وجود دارند و شرکت های رقیب ایرانی در حوزه اوراکل، هیچکدام توانایی پوشش این حجم از تکنولوژی را ندارند و شرکت رویال ویژن  در تک به تک تکنولوژی های مذکور پروژه ی فعال و یا اتمام شده دارد.راهکارهای ارائه شده شرکت رویال ویژن کاربردی  می باشد و در سیستم های نوشته شده شرکت رویال ویژن مواردی مانند استاندارد و حضور معماری نرم افزار مشهود است. در  حال حاضر این شرکت  در  زمینه معماری نرم افزار تحت نام GIA سند تایید و تصویب شده در مراجع معتبر بین المللی دارد  که در برخی  از پروژه های بزرگ استفاده شده است.

فعالیت های این شرکت معطوف به چهار حوزه مستقل زیر میباشد:


شرکت رویال ویژن بیش از 35 دوره آموزشی برای شرکت های مختلف در محل خودشان و بیش از 10 دوره عمومی برای علاقمندان به حوزه اوراکل در آموزشگاه برگزار نموده است.

تمام این دوره های آموزشی بر مبنای استاندار های سطح بین المللی و بر پایه اصول اکادمیک و اصول کاربری طراحی و اجرا گردیده است و منابع آموزشی دوره ها بر اساس اورجینال میباشد. تمامی اساتید این مجموعه دارای حداقل 3 سال سابقه کار عملی در پروژه های بزرگ بوده و به مباحث آموزشی کاملا مسلط میباشند.

در زیر دوره هایی که بیشترین تعداد برگذاری را داشته به ترتیب لیست گردیده است.


#نام دورهمبحث دوره
1Oracle ADFبرنامه نویسی با چارچوب اوراکل برای برنامه های تحت وب
2Oracle SOA Suiteایجاد و ساخت برنامه های مبتنی بر معماری سرویس گرا
3Oracle BPM Modeling | Oracle BPM Implementationساخت و تولید برنامه های تحت وب و مبتنی بر مدیریت فرآیند
4Oracle Weblogicمدیریت سرور قدرتمند وبلاجیک
5Oracle Service Busمدیریت درگاه سرویس ها
6Oracle Webcenter Contentمدیریت و استفاده از محتوا
7Oracle BI Analytics | Publisher | repositoriesساخت و مدیریت گزارشات هوش تجاری
8Oracle Javaبرنامه نویسی با زبان جاوا
9Oracle Webcenter Portalمدیریت و استفاده از پرتال شرکت اوراکل

تیم برنامه نویسی رویال ویژن متشکل از 15 برنامه نویس حرفه ای و مسلط به تکنولوژی های روز اوراکل میباشند و در طی چند سال گذشته سیستم های زیر را توسعه داده اند. برخی از این سیستم ها بیش از 3000 کاربر همزمان دارد.

عمده پروژه هایی که توسعه یافته است بر مبنای مدیریت فرآیند اوراکل بوده است، این سیستم ها کاملا بر پایه وب بوده، کاملا در موبایل قابل استفاده است و نه تنها میتواند تمامی صفحات وب را شامل بشود (یعنی هر سیستم تحت وبی را بتوان با آن پیاده سازی نمود) بلکه از موتور گردش کار اوراکل که همان Oracle BPM Suite میباشد استفاده میکند و تمامی فرآیند های سازمانی مشتری/کارفرما را بصورت مکانیزه بین کاربران سازمان گردش میدهد.

نمونه پروژه های توسعه یافته در طی چند سال اخیر شامل موارد زیر میباشد.

 

#نام محصولتکنولوژی استفاده شدهسال تولید محصولآدرس تحت وب
1سامانه مدیریت پرتال فرآیندیOracle BPM | Oracle SOA | Oracle ADF | Oracle WebCenter Content | Oracle Identity Management | Oracle SSO | Oracle unified directory | Oracle Http Web1397سامانه جامع فرآیندی
2سامانه مدیریت عملیات قطار شهریOracle BPM | Oracle SOA | Oracle ADF | Oracle Webcenter Content | Oracle Http Web1395لینک داخل سازمانی
3سامانه مدیریت عملیات تاکسیرانیOracle BPM | Oracle SOA | Oracle ADF | Oracle Webcenter Content | Oracle Http Web1394سامانه عملیات تاکسیرانی
4سامانه تحقیق و توسعه پروژه های شرکت مپناOracle ADF | Oracle Http Web1396لینک داخل سازمانی
5سامانه جستجوی کتاب، کتابخانه دانشگاه تهرانOracle ADF1387سامانه جستجوی کتابخانه دانشگاه تهران
6سامانه جامع آموزش مپناOracle ADF1396 استفاده داخلی داخل شرکت مپنا
7سامانه مدیریت بازار و میادین شهرداریOracle ADF1392لینک تحت وب

تیم مشاوره شرکت رویال ویژن با تکیه بر تجربه عملی و کاربری که در در طول پروژه های مختلف داشته است، توانسته است در اکثریت پروژه های مطرح در حوزه اوراکل به عنوان مشاور شرکت نماید، در حوزه خدمات مشاوره مهمترین موضوعی که صورت میگیرد، ارائه راهکار های صحیح و استاندارد برای استفاده از تکنولوژی های شرکت اوراکل میباشد، در همین راستا معماری نرم افزار، ارائه استاندارد های بین المللی در توسعه سیستم های enterprise با زیر ساخت اوراکل Fusion Middleware  از جمله فعالیت هایی میباشد که در طی چند سال اخیر برای شرکت های متعددی صورت گرفته است. مشاوره بصورت تلفنی، حضور در محل مشتری، اتصال از راه دور،  ایمیل و سایر مکانیزم های ارتباطی صورت گرفته است.

نمونه شرکت هایی که از خدمات مشاوره شرکت رویال ویژن استفاده نموده اند میتوان به شرکت های زیر اشاره نمود.

 

#نام شرکت
1شرکت مپنا
2شرکت فولاد هرمزگان
3مجتمع فولاد ارفع
4شرکت ایساکو
5شرکت  رانیر (راهبر نیروی خراسان)
6شرکت توسن
7دیوان محاسبات
8شرکت عصر اندیشه
9شرکت لاستیک بارز
10شرکت نیک کالا
11شهرداری مشهد
12شهرداری تبریز
13سازمان طرح جامع مالیاتی
14 صنایع مس باهنر کرمان
15شرکت ایریسا
16صنایع پتروشیمی شازند
17بانک ملی ایران
18شرکت  داده کاوان پیشرو
19شرکت سروش همراه رسانه

یکی از چالش های بزرگ در پروژه های معظم ، حصول اطمینان از صحت رعایت قواعد و قوانین استاندارد و پیاده سازی و طراحی بر پایه اصول پایه و best practice میباشد، تیم فنی شرکت رویال ویژن با تکیه بر دانشی که از best practice های بزرگ دنیا که بر مبنای تکنولوژی اوراکل نوشته شده اند کسب کرده است به شرکت های متعدد کمک نموده است تا بتوانند اصول ایجاد سیستم های خود را بر مبنای استاندارد پیش برده و تیم کنترل کیفی شرکت رویال ویژن حاصل کد تولید شده را کنترل کیفی نموده و در صورت رعایت تمام اصول استاندارد و در صورت منطبق بودن بر مبنای استاندارد های تعریف شده (عموما شرکت اوراکل) کد ها پذیرفته شده و در غیر اینصورت با ذکر علت، کد ها به تیم توسعه عودت داده میگردد.

adminدرباره ما